P.H.U.P. "Gajo" Sp.J. Adriana i Piotr Zgonina

Tychy, ul. Oświęcimska 99. Tel./fax 32 327 75 76
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Potrzebujesz zapasów towaru poza normalnymi godzinami pracy? A może chcesz zrealizować zamówienie, pracując do późna? Możesz to zrobić dzięki naszemu systemowi zamówień online. Nie spiesz się – możesz sprawdzić cały nasz magazyn produktów. Możesz nie tylko potwierdzić stan produktu w magazynie i składać zamówienia, ale również sprawdzić swoje projekty oraz obejrzeć zdjęcia, obrazy i zapoznać się kartami produktów.

Zamówienia realizowane jest w ciągu 2-3 dni roboczych. Przy zamówieniu o wartości powyżej 1.000 zł netto, koszt przesyłki na terenie Polski pokrywa nasza firma, przy zamówieniu poniżej tej kwoty, kosztem przesyłki obciążamy odbiorcę.

Logo Duni
Logo Daisy
Logo Maki
Logo Schneider
Logo Pilot
Logo Amos

Współpracuj z najlepszymi

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze skróconym wykazem naszych podstawowych towarów w galerii zdjęć. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniu naszych klientów stworzyliśmy panel zamówieniowy, by się w nim zalogować prosimy o krótką rejestracje. Każdy klient otrzyma indywidualne hasło i login.

Całość asortymentu liczy kilkanaście tysięcy pozycji i ze zrozumiałych względów najlepiej zapoznać się z naszą ofertą na miejscu w hurtowni.Podpis
43-100 Tychy
 Oświęcimska 99
 Tel. 603 764 576
piotr@gajo.com.pl
Kod QR

Godziny otwarcia

Poniedziałek, Środa: 600 do 2000
Wtorek, Czwartek: 400 do 1800
Piątek: 600 do 1800
Sobota: 600 do 1400
Niedziela: 700 do 1200

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.