Hurtownia „GAJO”- Tychy i jej krótka historia

Gajo, to charakterystyczna hurtownia papiernicza w Tychach- miejsce, które od lat stanowi niezaprzeczalny bastion wysokiej jakości artykułów papierniczych na Śląsku. Nasza historia rozpoczęła się wiele lat temu, gdy właściciele Adriana i Piotr Zgonina dostrzegli rosnące zapotrzebowanie na artykuły biurowe, papiernicze (tj. torebki, serwetki) oraz różnego rodzaju dekoracje. Z pasją i determinacją tworzyliśmy oraz rozwijaliśmy miejsce, które zaopatruje lokalne firmy w niezbędne towary. Stanowi ono także oazę dla miłośników prostych, estetycznych i praktycznych rozwiązań papierniczych.

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i dogłębnej wiedzy na temat potrzeb naszych klientów, udało nam się stać ekspertami w branży papierniczej. Nasza hurtownia to nie tylko miejsce, gdzie można znaleźć szeroki wybór artykułów papierniczych, materiałów piśmienniczych, świec oraz artykułów dekoracyjnych, ale także centrum wiedzy na temat najnowszych trendów i innowacji w tej dziedzinie.

Każdy produkt oferowany przez hurtownię Gajo został starannie wybrany z myślą o jakości, funkcjonalności oraz estetyce. Nasza oferta obejmuje zarówno klasykę, która zawsze cieszy się uznaniem, jak i nowoczesne rozwiązania, odpowiadające potrzebom naszych czasów.

W hurtowni Gajo nie tylko znajdziesz to, czego szukasz, ale także możesz liczyć na wsparcie i profesjonalną obsługę naszego zespołu. Nasza obsługa klienta jest zawsze gotowa odpowiedzieć na Twoje pytania. Doradzić w wyborze odpowiednich artykułów, czy też pomóc w znalezieniu najbardziej optymalnych rozwiązań dla Twojej firmy.

Dążąc do doskonałości, stale rozwijamy naszą ofertę oraz podnosimy jakość obsługi. Staramy się zapewnić naszym klientom nie tylko zakupy, ale również miłe doświadczenie związane z nimi. Nasz asortyment cieszy się uznaniem wielu lokalnych restauracji i firm z całego Śląska. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Polecamy w szczególności nasze torebki, artykuły papiernicze (takie jak kartki okolicznościowe), serwetki, dekoracje świąteczne i wiele innych. Produkty te doskonale wpisują się w potrzeby zarówno firmowych, jak i indywidualnych klientów poszukujących eleganckich i praktycznych rozwiązań. Jako ceniona hurtownia dekoracyjna i papiernicza w Tychach oferujemy również szeroki wybór artykułów papierniczych oraz materiałów piśmienniczych. Liczne pozytywne opinie naszych zadowolonych klientów potwierdzają ich jakość wykonania.


  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest
  Sprzedawca P.H.U.P. "Gajo" Spółka Jawna Adriana i Piotr Zgonina 43-100 Tychy Oświęcimska 99.
  Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce
  prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną
  informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie,
  której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem:
  email do kontaktu - marketing@gajo.com.pl lub tel.: 0048 603-764-576.